Gezelschap Leeghwater

Openingstijden

Maandag van 12:30 tot 17:00 uur
Dinsdag t/m vrijdag van 9:30 tot 17:00 uur

Adres

Voor algemene vragen kunt u contact opnemen met het bestuur via onderstaande gegevens of door het formulier in te vullen. 

Gezelschap Leeghwater
Mekelweg 2
2628 CD Delft

Telefoon: +31 (0) 15 278 6501
E-mail: info@leeghwater.nl

Rekeningnummer: NL56 ABNA 0442 3109 19 t.n.v. Gezelschap Leeghwater
Gironummer: 66967
KvK: 40397140
BTW: NL815486236B01

Het 153ste Bestuur

Wanneer u direct met een van de bestuurders in contact wilt komen kan u gebruik maken van de volgende gegevens:

Functie Naam E-mailadres Telefoonnummer
Voorzitter Suze van Santen voorzitter@leeghwater.nl 015-278 1353
Secretaris Irene Hooijkaas secretaris@leeghwater.nl 015-278 6501
Penningmeester Rosanne Aartman penningmeester@leeghwater.nl 015-278 9239
Commissaris Onderwijs Bachelor Finnegan Blom bachelor@leeghwater.nl 015-278 7501
Commissaris Onderwijs Master Jonathan van Zanten master@leeghwater.nl 015-278 2843
Commissaris Carrière & Promotie Jesse Niers promotie@leeghwater.nl 015-278 1840
Commissaris Externe Betrekkingen Sander Schipper extern@leeghwater.nl 015-278 3060

Partners

menu