view this site in English
Wachtwoord vergeten?
Zoeken op de website

Gezelschap Leeghwater

Openingstijden

Maandag van 12.30 tot 16.00
Dinsdag t/m vrijdag van 9.30 tot 16.00

Adres

Voor algemene vragen kunt u contact opnemen met het bestuur via bovenstaande gegevens of onderstaand formulier invullen. 

Gezelschap Leeghwater
Mekelweg 2
2628 CD Delft

Telefoon: 015-2786501
E-mail: info@leeghwater.nl

Rekeningnummer: NL56 ABNA 044.23.109.19
Gironummer: 66967
KvK: 40397140
BTW: NL815486236B01

Het 150ste Bestuur

Wanneer u direct met een van de bestuurders in contact wilt komen kan u gebruik maken van de volgende gegevens:

Functie Naam Emailadres Telefoonnummer
Voorzitter Jordi Wijlens voorzitter@leeghwater.nl 015-2786501
Secretaris Nina Ruig secretaris@leeghwater.nl 015-2786501
Penningmeester Tycho van der Zijden penningmeester@leeghwater.nl 015-2789239
Commissaris Onderwijs Bachelor Deanne van der Slikke bachelor@leeghwater.nl 015-2787501
Commissaris Onderwijs Master Coen Bakker master@leeghwater.nl 015-2787501
Commissaris Voorlichting Milan Izarin voorlichting@leeghwater.nl 015-2786501
Commissaris Externe Betrekkingen Jan Horsthuis extern@leeghwater.nl 015-2783060
Commissaris Lustrum Klaas Koerten lustrum@leeghwater.nl 015-2786501

Velden met een * zijn verplicht.

Contactformulier



VIRO
PPMselect

Realisatie: verenigingenweb