view this site in English
Wachtwoord vergeten?
Zoeken op de website

Gezelschap Leeghwater

Openingstijden

Maandag van 12.30 tot 17.00
Dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00

Adres

Voor algemene vragen kunt u contact opnemen met het bestuur via bovenstaande gegevens of onderstaand formulier invullen. 

Gezelschap Leeghwater
Mekelweg 2
2628 CD Delft

Telefoon: 015-2786501
E-mail: info@leeghwater.nl

Rekeningnummer: NL56 ABNA 044.23.109.19
Gironummer: 66967
KvK: 40397140
BTW: NL815486236B01

Het 149ste Bestuur

Wanneer u direct met een van de bestuurders in contact wilt komen kan u gebruik maken van de volgende gegevens:

Functie Naam Emailadres Telefoonnummer
Voorzitter Raoul Dinaux voorzitter@leeghwater.nl 015-2786501
Secretaris Daan Ratering secretaris@leeghwater.nl 015-2786501
Penningmeester Tobias Stinenbosch penningmeester@leeghwater.nl 015-2789239
Commissaris Onderwijs Bachelor Bart van Eeden bachelor@leeghwater.nl 015-2787501
Commissaris Onderwijs Master Bart Ovaa master@leeghwater.nl 015-2787501
Commissaris Voorlichting Jilles Langeveld voorlichting@leeghwater.nl 015-2786501
Commissaris Externe Betrekkingen Roderik Verbruggen extern@leeghwater.nl 015-2783060

Velden met een * zijn verplicht.

Contactformulier



Banner 1: Arcadis
VIRO
PPMselect

Realisatie: verenigingenweb